Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka przemysłowa

Serniki, lubelskie

  • 6 320 000 zł
  • 31 600 m²
  • 200 zł/m²

Zdjęcie

Zuzanna Sitarz

Skontaktuj się

Działka przemysłowa

Serniki, lubelskie

zaktualizowane:
24 kwietnia 2026

6 320 000 zł

31 600 m²

200 zł/m²

Działka przemysłowa

Zaktualizowane: 24 kwietnia 2026

6 320 000 zł 31 600 m² 200 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 6 320 000 zł (200 zł/m²)
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Działka: przemysłowa, 31 600 m²
  •   kształt: prostokąt; teren płaski
  •   dojazd drogą asfaltową, działka nieogrodzona
  • Media: prąd

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż działka składająca się z dwóch numerów o łącznej powierzchni 3,16 ha położona w miejscowości Serniki.
Teren idealny pod budowę obiektów o charakterze przemysłowym czy też do prowadzenia działalności gospodarczej lub fabrycznej.

Działka o powierzchni 1,41 ha, szerokość około 73m, długość około 203m
Działka o powierzchni 1,75 ha, szerokość około 87, długość około 203m

Teren równy, nieogrodzony, położony przy drodze asfaltowej. (...)

Agent

Zuzanna Sitarz

606 240...

606 240 916

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

606 240...

606 240 916

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Zostaw telefon, oddzwonimy

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana